سال جهش تولید


 

 تلاش ورامینی‌ها برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال

 مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین از رقابت ورامینی ها با چهارده تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال خبرداد.

 علی عباسی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: تیم والیبال شهرداری ورامین برای دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ برتر کار سختی پیش رو دارد و باید برای حفظ جایگاه خود با چهارده تیم به رقابت بپردازد.

 وی گفت: والیبالیست های ورامینی در گام نخست مقابل همتای خود از قزوین و در گام دوم با آذرباطری ارومیه با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیدند و برای حریفان خط و نشان کشیدند.

 مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین ادامه افزود: تیم شهداب یزد روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه با حضور در سالن شهید گلعباسی ورامین رو در روی یاران مجید تابش نژاد قرار خواهند گرفت.

 وی اشاره کرد: سالن ۱۲ هزار نفره آزادی برای چهارشنبه دوم مهرماه میزبان والیبالیست های ورامین است تا پیکان تهران برای یک رویارویی سخت مهیای رقابت شود.

 مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین اظهار کرد: در هفته پنجم ، فولاد سیرجان پذیرای تیم والیبال شهرداری ورامین خواهد بود که این بازی چهارشنبه نهم مهرماه برگزار می شود.

 عباسی گفت: فولاد مبارکه سپاهان در روز یکشنبه ۱۳ مهرماه به ورامین سفر میکند تا در یک جدال سخت به مصاف شاگردان تابش نژاد رود.

 این مسئول اشاره داشت: هفته هفتم قرعه بنام سایپای تهران افتاده تا با بهره مندی از امتیاز میزبانی مهیای رویارویی با حریف ورامینی باشد.

 مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین گفت: در ادامه رقابت‌ها تیم شهرداری ورامین به ترتیب باید با شهروند اراک، هورمان رامسر، خاتم اردکان، راهیاب ملل کردستان، لبنیات هراز آمل، شهرداری گنبد و شهرداری ارومیه به رقابت بپردازد.

 عباسی افزود: قرعه استراحت نماینده ورامین در هفته پانزدهم که آخرین روز از بازی های دور رفت خواهد بود به ثبت رسیده تا خود را مهیای رقابت های برگشت کند.

 وی ادامه داد: تمام بازی ها راس ساعت ۱۶ و بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.


 

 

 

"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیل ----- خدایا، در این لحظه و در تمام لحظات، سرپرست و نگاهدار و راهبر و یاری گر و راهنما و دیدبان ولیّ‏ات حضرت حجّه بن الحسن- که درودهای تو بر او و بر پدرانش باد- باش، تا او را به صورتی که خوشایند اوست [و همه از او فرمانبری می‏نمایند] ساکن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانی در آن بهره‏مند سازی .
IMAGE ورامینی ها پیروزی را تقدیم میهمان خود کردند
انتشار: یکشنبه, 13 مهر 1399
 دیدار شهرداری ورامین و فولاد مبارکه سپاهان یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان ایران بود که در نهایت به سود... ادامه مطلب ...
IMAGE ورامینی ها فولاد سیرجان را نقره داغ کردند
انتشار: پنج شنبه, 10 مهر 1399
  دیدار سرنوشت‌ساز فولاد سیرجان و شهرداری ورامین در هفته پنجم لیگ برتر والیبال به سود شاگردان مجید تابش‌نژاد تمام شد. ادامه مطلب ...
IMAGE برد سنگین تیم والیبال ورامین در مقابل پیکان
انتشار: چهارشنبه, 02 مهر 1399
 بلند قامتان والیبال تیم شهرداری ورامین به سومین برد خود در هفته چهارم لیگ برتر والیبال کشور دست یافتند. ادامه مطلب ...
IMAGE نمایشگاه ادوات و موشکی حماسه سازان در ورامین برپا شد
انتشار: سه شنبه, 01 مهر 1399
همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، برخی تجهیزات نظامی از جمله توانمندی های موشکی و پهپادی در نمایشگاهی تحت عنوان حماسه سازان در شهر... ادامه مطلب ...
IMAGE شهدابی‌ها از سد ورامینی ها گذشتند
انتشار: دوشنبه, 31 شهریور 1399
دیدار دو تیم شهرداری ورامین و شهداب یزد در ورزشگاه شهید امیر گلعباسی ورامین از بازی‌های جذاب و دیدنی هفته سوم لیگ برتر والیبال بود. ادامه مطلب ...
IMAGE تلاش ورامینی‌ها برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال
انتشار: پنج شنبه, 27 شهریور 1399
 مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین از رقابت ورامینی ها با چهارده تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال... ادامه مطلب ...

پیام شهدا

تابلو اعلانات

روزنامه های ایران

پخش نماهنگاوقات شرعی